Доступні сесії

Період Ціна за 13-денну сесію
З 28/07/2023 до 10/08/2023 40000,00 грн.

Вік дітей: 7-17 років.

Про табір “Juventus academy Ukraine”

Дитинство – це найкраща пора й, звісно, не варто марнувати її за екранами телевізорів та гаджетів. У нас є альтернатива! Футбольні тренування, походи, квести, музичний ринг, креатив-паті, дискотеки, ігри, творчі конкурси й спортивні змагання, катання на велосипедах і квадроциклах, зустрічі з відомими акторами кіно й театру, дитячими письменниками, відомими спортсменами, журналістами – все це поєднується з чудовим збалансованим харчуванням та сучасними комфортабельними умовами розміщення.

Програма табору «Лісовий Ювентус» сприяє розвитку в дітей творчих і спортивних здібностей, відповідальності, лідерства, самостійності та організованості. Приїжджайте до нас та самі переконайтеся наскільки тут цікаво та захоплююче!

Проживання: комфортабельні дерев’яні котеджі «Bukovel Hotel» (3*)

Розміщення дітей відбувається від 3 до 6 осіб залежно від категорії номера, який оснащений усім необхідним: санвузлом, душем та побутовою технікою. Зовсім поруч розташований медичний корпус, в якому цілодобово чергують лікарі.

Діти харчуються 5 разів на день: сніданок, обід, полуденок, вечеря, друга вечеря – збалансоване харчування згідно нормативних стандартів харчування дітей у таборі, програма харчування узгоджується та завіряється відповідним контролюючим органом.

Харчування дитини в день приїзду в табір розпочинається з обіду. У день закінчення таборової зміни дітям надається тільки сніданок. У випадках, коли батьки не встигають забрати дитину з табору до 12:00, обід та вечеря оплачуються додатково в закладах харчування.

Батьки зобов’язані попередити адміністрацію табору заздалегідь.

Звичайний день

7:30

Пробудження

8:00

Зарядка

8:30

Сніданок

9:30

Тренування

11:00

Душ

11:30

Відпочинок

12:30

Обід

13:30

Відпочинок

16:30

Тренування або ігри, походи, екскурсії

18:30

Вечеря

19:30

Загонові, загальнотабірні творчі, пізнавальні, спортивні заходи

21:30

Підведення підсумків дня

22:00

Вечірній туалет

22:30

Час спати

Активність

Хотілося б мати машину часу як в культовому фантастичному фільмі «Назад в майбутнє» та як Марті Макфлай полетіти в майбутнє, зібрати досвід наступних поколінь і повернутися назад. Але ми є тут і зараз і ми будемо будувати наше майбутнє з допомогою досвіду тих, кому вдалося втілити в життя цікаві бізнес- ідеї. Фантазувати та проєктувати – ось те, що чекає на дітей під час цієї зміни. Розвиватимемо свій творчий потенціал та виходитимемо за рамки сучасної реальності.

Ми створимо для дітей відчуття участі в марафоні, де вони збиратимуть для себе цікаві бізнес-ідеї та вчитимуться формувати стратегії, які будуть діяти. І не важливо чи дитині 8, або ж 17 – ніколи не рано навчатися фінансовій грамотності.

Кожен день зміни буде наповнений артеківськими традиціями та активностями. Ваша дитина не занудьгує, адже всі заходи буде адаптовано саме до її вікової категорії. Дбайливе ставлення педагогів дозволить юному артеківцю швидко адаптуватися до нового середовища та знайти нових друзів.

ЗАГАЛЬНОТАБІРНІ ЗАХОДИ: урочиста церемонія відкриття зміни «Назад у майбутнє», творчо-пізнавальний квест «Нереальна реальність», творчі презентації загонів «Нано Артек: платформа маленьких геніїв», конкурс черлідингу, еко збір «Пластик збирай – енергію добувай», контрольно-туристичний маршрут «Міжпросторова переправа», ерудит марафон «Генії сучасності», вітрина талантів «I-талант», конкурс масового артеківського танцю, лайтбол, змагання з артболу, футболу, походи в гори, масовки та дискотеки, церемонія закриття зміни.

ЗАГОНОВІ ЗАХОДИ: Вечір сторітелінгу «Чи зможуть роботи нас замінити?», тімбилдінґ, вечори біля багаття, астрологічний хаб.