Наші переваги
Офіційне представництво Juventus Academy в Україні
Ми єдина футбольна школа в країні, яка офіційно навчає футболу за методикою триразового переможця Кубка УЄФА легендарного ФК «Juventus». Усі плани та програми навчання формуються у головному штабі академії в Італії, м. Турин.
Команда
професіоналів
Кожен наш тренер має акредитацію УЄФА, досвід роботи з дітьми та проходить обов’язкові щорічні підвищення кваліфікації у штаб-квартирі Juventus Academy в Італії, м. Турин.
Індивідуальний підхід до кожної дитини
Ми враховуємо особливості і потреби кожної дитини та проводимо індивідуальні й групові тренування для дівчат та хлопців, воротарські програми, розбираємо помилки у тактиці і техніці гри.
Міжнародні змагання та тренування за кордоном
Усі учні академії мають змогу потрапити на міжнародний кубок Juventus Academy World Cup, де братимуть участь команди з усього світу. Декілька разів на рік ми проводимо 10-денні виїзні тренування на базах за кордоном.
Сімейні
традиції
Juventus Academy не лише про тренування. Ми вчимо дітей поважати та підтримувати один одного, брати відповідальність, бути чесними та відкритими й відчувати себе частиною великої сім’ї.
Медичне
страхування
Турбота про здоров’я дитини – один із основоположних принципів роботи академії. Тому медичне страхування на тренуваннях є для нас обов’язковим.
JUVENTUS
PARTY
Як справжня сім’я ми не тільки тренуємося разом, але й відпочиваємо. Комунікація з батьками та дітьми, веселі та дружні зустрічі кілька разів на рік дають змогу краще розуміти один одного, рухатись в єдиному ритмі та сформувати найсприятливіші умови для досягнення будь-яких цілей.
J- PROGRAM. Шанс потрапити до італійської команди
Наші тренери проводять підготовчі тренування для відбору до головного філіалу академії в Італії. Там займаються найкращі юні гравці Juventus Academy, які згодом можуть стати частиною легендарного футбольного клубу «Ювентус».
Академія «Juventus» Україна

Офіційний представник мережі Академій «Juventus» в Україні.

2007 рік став початком існування Академії «Ювентус». Перша школа була відкрита в Італії, а вже за декілька років кількість філій у світи налічувала кілька десятків. Сьогодні футбольні школи «Juventus» представлені у 50 країнах, а кількість філій перевищує сотню.

Принципи футбольного клубу «Ювентус» полягли в основу діяльності академій по усьому світі. Ідея виховання особистості, турбота про гармонічний розвиток дитини, а вже потім покращення її професійних футбольних навичок – головні засади на яких ґрунтується академія.

ШЛЯХ «JUVENTUS»

Ми прагнемо розвивати футболістів за декількома напрямками, які поєднують технічні аспекти з психічними, емоційними та міжособистісними.

Наша методика може бути поділена на п’ять пунктів:

1.
Стиль гри
Диктувати хід гри, зберігати володіння м’ячем та не нервувати на полі.
Концентрація на індивідуальній ініціативі та колективній старанній роботі.
2.
Особисті якості
Розвивати в дитині сміливість та розуміння цінності командної роботи, які будуть застосовуватися як на полі, так і за його межами.
3.
Тактичні навички
Розбір різних ігрових ситуацій та тактик ведення гри.
Аналіз виграшних та програшних стратегій для кожного гравця на полі.
4.
Ментальний фактор
Навчити дитину приймати ефективні рішення у ситуаціях матчу.
Розвинути швидкість мислення, щоб адаптуватися до різних ​​тактичних і технічних сценаріїв.
5.
Технічні навички
Відточуються за допомогою динамічних вправ, направлених на вдосконалення кожного технічного навику.
Розвиток кожного окремого гравця ставиться у центрі кожної вправи.
ПРИНЦИПИ АКАДЕМІЇ «JUVENTUS»
Всеоб’ємність
Все й одразу
Кожен досвід має бути на 360°. Залучаємо розум, тіло та емоції. Формувати в дитини принципи, яких дотримується «Ювентус».
Мотивація
Безкомпромісність
Підштовхувати та показувати власними прикладом, що треба йти вперед без вагань, долаючи будь-які перешкоди на шляху.
Захоплення
Впевненість
Бути прикладом та викликати захоплення грою, історією «Juventus» та своєю особистістю. Пишатися, що ти частина великої чорно-білої сім’ї.
ФУТБОЛ – ЦЕ ДЛЯ КОЖНОГО

Академія «Ювентус» прагне зробити футбол доступним для кожної дитини. Ми не висуваємо вимоги до професійних навичок гравців, а даємо змогу кожному стати частиною гри та відчути себе одним з «Juventus».

Футбол з Академією «Juventus» це:


Насолоджуватися грою, розважатися та ділитись емоціями.

Навчитись вигравати та програвати з гідністю.

Буди частиною команди, відчувати впевненість та грати чесно.